Historie

Stavební firma HAVAX byla založena v roce 1991 třemi společníky – Miroslavem Válkem, Pavlem Hájkem a Michalem Hájkem, jako veřejná obchodní společnost. Právnická forma HAVAX a.s. vznikla 18.12. 2003 transformací.

Zpočátku malá firma se během prvních několika let zařadila mezi úspěšné stavební firmy v Libereckém kraji. Od doby svého vzniku realizovala na stovky zakázek. Od výstaveb veškerých typů bytové a občanské vybavenosti, rekonstrukcí veřejných budov a chráněných objektů, zateplování budov, venkovní úpravy až po stavbu velkých průmyslových komplexů.

V současné době firma zaměstnává přes 70 zaměstnanců, včetně zkušených a kvalifikovaných pracovníků v oboru stavebnictví i jednotlivých řemesel.

Firma se nachází v nově zrekonstruovaném areálu v Ruprechtické ulici v Liberci, kde jsou kanceláře, údržbářská a sklad nářadí. Zámečnická dílna se nachází v areálu v Šimonovicích.

Samozřejmostí je pro nás odborná pomoc zákazníkovi, včetně odborného zaškolení.

Vysoké nároky dnešních investorů na kvalitu, délku výstavby, dodržení termínu a přizpůsobení stavby požadavkům na výrobu či jiný účel užívání objektu zákazníkem, nás dovedl k tomu, že dodržování evropských standardů je pro nás samozřejmostí a individuální přístup k řešení jednotlivých staveních částí a detailů dle potřeb objednatele, nás řadí mezi firmy, jež objednateli jeho stavbu dokáží doslova ušít na míru.

HAVAX a.s. se výrazně podílí na současné rozvíjející se výstavbě objektů občanské vybavenosti. Zabýváme se výstavbou od standardních, běžných staveb až po architektonicky vyspělé a luxusně vybavené občanské stavby. Zkušenosti s realizací nejrůznějších stavebních technologií jsou uplatněny na celé řadě dokončených staveb.

V oblasti občanské zástavby firma vyvíjí od roku 2005 vlastní developerské aktivity.

Firma HAVAX se od roku 1993 zabývá též výstavbou a dodávkou objektů ze systému CEPOL Thermo, na jehož vývoji se podílela a podílí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.